Про нас

«Міжнародна Благодійна організація
«ВБР – Інформ»

Міжнародна благодійна організація «Всеукраїнське бюро розслідувань з екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та боротьби з наркоманією»

Наш сайт створено для студентської молоді, молодих науковців, всіх, кому небайдуже майбутнє України. Кому як не молодим формувати активну життєву позицію, утверджувати високі моральні цінності, домагатися чистоти довкілля! Наш сайт відкритий для тих, хто не обмине порушників закону, стає на перешкоді тим, хто чинить дії несумісні з повагою до прав людини.

Метою проекту також є залучення молоді до процесу реформування розвитку громадянського суспільства і молодіжного руху, втілення нових, сучасних програм та ініціатив, розвиток правової і політичної культури. У планах – найефективніше сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, гуманітарній і соціальній політиці, молодіжному рухові.

Вам, молодим, надається трибуна для сміливих і яскравих думок, відповідно й апробувати їх з думками колег і головне домогтися змін на краще.

Якщо ви маєте бажання приєднатись до нашого колективу авторів, перейдіть за цим посиланням або маєте питання чи пропозиції скористайтеся, будь ласка нашою контактною формою. Щоб перейти до неї натисніть тут