США ввели мито на українську катанку


США ввели мито на українську катанку

Міністерство торгівлі Сполучених Штатів Америки ввело мито щодо виробників вуглецевої і легованої катанки з України та ПАР.

Про це йдеться в повідомленні американського відомства. Рішення було прийнято з метою захисту інтересів американських виробників. Повідомляється, що за результатами дослідження встановлено, що постачальники з України та ПАР занижували ціни на продукцію для підвищення конкурентоспроможності.

В американському відомстві уточнюють, що в 2016 році імпорт катанки з вуглецевої і легованої сталі з Південної Африки та України оцінювався в 7,1 млн доларів і 55 млн відповідно. "Хоча Сполучені Штати цінують свої відносини з Південною Африкою і Україною, навіть наші найближчі друзі повинні грати за правилами", - зазначив глава відомства Уїлбура Росса, додавши, що це рішення захистить виробників США від демпінгують іноземних виробників.

Нагадаємо, наприкінці грудня стало відомо, що Україна вводить антидемпінгове мито на імпорт арматури і катанки з Російської Федерації в розмірі 15,21% строком на п'ять років.Про автора

Додати свій коментар

Додати коментар