Цьогорічний форум збере унікальних спікерів, людей дії і інноваційного мислення, тих творців нового часу і нових цінностей, які не побоялися реалізувати свої мрії.

30 ВЕРЕСНЯ 2017. ПАЛАЦ СПОРТУ
forumone olerom 1

Ми усвідомлюємо, що наш світ змінюється стрімкими темпами: все коротшими стають секунди в хвилині, все швидше ми повинні приймати рішення. Так, ми встигаємо виробити механічні звички і навички, але не встигаємо змінити погляди і мислення. Люди, які здатні піднятися над всім цим і по-іншому подивитися на речі, події, процеси – саме вони змінюють світ і вже сьогодні створюють наше завтра, створюють краще майбутнє. Ви також можете опинитися серед них, завдяки networking нового часу і тій синергії думок, яку ми прагнемо створити на заході.

Як результат – трансформація мислення і безмежність можливостей в сучасному світі технологій. Головне, не боятися бути іншими і встигати «ловити» ідеї, які літають у повітрі.

Форум збере тисячі підприємців на одному майданчику, налаштованих на спілкування і діловий networking, тут ви знайдете нових партнерів і зможете налагодити надійні, довгострокові ділові зв’язки.

Крім того, всі нові знайомства залишаться з Вами у Вашому смартфоні, в одному мобільному додатку – «OLEROM FORUM 1». Тут Ви зможете легко налагоджувати контакти з учасниками форуму під час і після заходу.