У банкоматах “Укрсоцбанку” почали з’являтися склеєні фальшиві доларові банкноти, повідомила голова правління банку Тамара Савощенко.

До січня 2016 року фінустанова працювала під вивіскою UniCredit Bank

“Укрсоцбанк” зіткнувся з новим видом валютного шахрайства. Про це голова правління банку Тамара Савощенко повідомила у Facebook.

“У наших банкоматах з опцією прийому готівки почали з’являтися склеєні фальшиві доларові банкноти. Оскільки частини такої купюри – це шматочки реального долара, на них є всі захисні елементи, і наш банкомат її сприймає як платіжну”, – написала вона.

За словами Савощенко, “уже почали роботу над вдосконаленням банкоматів в частині розпізнавання таких підробок, але до моменту завершення необхідних доопрацювань опцію прийому валюти через банкомати вимушені тимчасово відключити”.

На час дії призупинення клієнти банку можуть поповнити свій валютний рахунок через каси відділень.

 “Укрсоцбанк” був заснований у 1990 році. У січні 2016 року італійська UniCredit Group продала 100% акцій ПАТ “Укрсоцбанк” люксембурзькій ABH Holdings S.A. (ABHH), якій опосередковано належить український “Альфа-Банк”.
Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2017 року за розміром активів “Укрсоцбанк” посідав дев’яте місце (41,8 млрд грн) серед 93 наявних фінустанов.
Джерело gordonua.com