21_02_2017_001

27-28 січня 2017 рокув Запоріжжі відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики в місті Запоріжжя. Це був перший старт на шляху відбору до Чемпіонату Європи в місті Белград (Сербія).

Участь в змаганнях приймали 398 легкоатлетів з 24 областей України, міста Києва та АР Крим. Найкращі результати у представників Київської області,  друге місце виборола команда Львівської області , третє – Вінницької області.

Головною подією дорослого Командного чемпіонату України став виступ студентки 1 курсу Броварського вищого училища фізичної культури Аліни Шух. Долаючи останній вид багатоборства – біг на 800 метрів з результатом 2:17.69, Аліна Шух набрала 855 очок, а в підсумку просто вражаючу суму очок – 4550. Це новий світовий рекорд серед юніорок, рекорд Європи та України відповідно (категорія до 20 років). Аліна Шух також виконує норматив майстра спорту України міжнародного класу.

За спиною Аліни вже є значні здобутки – бронзова нагорода на юнацькому чемпіонаті світу в Колумбії, а також золото юнацького чемпіонату Європи в Грузії.

Автор: О. Романюк